Gizlilik Sözleşmesi ve Yayın Politikaları - İLKE Analiz
Editör

İLKE Analiz sitesi (ilkeanaliz.net), İLKE Vakfı’na aittir.

Bu siteye erişiminiz ve bu siteyi kullanmanız, aşağıda yer alan bir takım kullanım koşullarına tabidir. Bu siteye erişiminiz ve siteye giriş yapmanız halinde bu kullanım koşullarını kayıtsız ve şartsız bir şekilde kabul ettiğinizi teyit etmiş olursunuz. Bu teyit, siteyi kullandığınız andan itibaren geçerlidir.

Bu şartlar ve koşullarda yapılacak herhangi bir değişiklik, aksi belirtilmedikçe ilanından hemen sonra yürürlüğe girecektir. Yapılacak herhangi bir değişikliğin ilanından sonra bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliği tam olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İLKE Analiz, kişisel verilerinizi işleyen veya inceleyen bir altyapıya sahip değildir. Verileriniz, kopyalamaz, üçüncü kişilere satmaz, kişisel verilerinizi inceleyerek size yeni içerikler sunmaz. Benzer yazılara yönlendirirken de sizin kişisel verilerinizden değil, o anda açtığınız yazının etiketlerinden faydalanır.

Eğer abonelik işlemi yapılırsa, istenen temel iletişim bilgileri, gerekli durumlarda iritbat kurmak için İLKE Vakfı tarafından kaydedilir fakat hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve satılmaz.

İLKE Analiz sitesini kullanmanız halinde;

1-İnternet sitesi yönetiminden izin almadığınız hiçbir içerik, materyal, veri, resim veya diğer bilgiyi depolamamayı, indirmemeyi ve kopyalamamayı,

2- Bu siteyi herhangi bir ticari e-posta veya istenmeyen e-posta gönderme yolu olarak kullanmamayı ya da benzer bir şekilde suistimal etmemeyi,

3- Bu sitedeki virüslü veya bozuk veri içeren dosyaları depolamamayı ve indirmemeyi,

4- Site içeriğini yasadışı veya uygunsuz bir amaç için, başkalarının haklarını ihlal edebilecek veya herhangi bir kişiye zarar verebilecek, rahatsızlık yaratabilecek şekilde duyurmamayı, dağıtmamayı veya dolaşıma koymamayı,

5- Birtakım ihlallerde bulunarak yasa dışı faaliyetlere katılmamayı,

6- Sitenin herhangi bir bölümünde geçerli yasalar veya düzenlemeleri ihlal etmemize neden olabilecek herhangi bir ürün veya hizmetin reklamını yapmamayı,

7- Sitenin doğru çalışmasını engellemek veya engellemeye çalışmak için herhangi bir program veya araç kullanmamayı,

8- Sitenin altyapısına makul olmayan veya orantısız bir şekilde yük getiren herhangi bir işlemde bulunmamayı

kabul etmiş olursunuz.

Eserlerin korunma ve paylaşılma politikaları:

Telif hakları, site özgünlüğü ve yayın politikaları bakımından yayınlanan eserlerin paylaşılırken kaynak gösterilmesi, izinsiz bir şekilde kopyalanmaması ve başka platformlara taşınmaması gerekir. İLKE Analiz sitesinde yer alan her yazının yayın hakları İLKE Vakfı’na aittir. İLKE Vakfı; korsanın, hak gaspının ve çarpıtmanın önüne geçebilmek amacıyla İLKE Analiz sitesinde yayınlanan yazıların hukuki haklarını saklı tutar.

İLKE Analiz sitesinde yer alan yazılar, ilgili yazının müellifinin kendi şahsi görüşlerini ifade eder. İLKE Analiz veya İLKE Vakfı imzasıyla yayımlanmayan hiçbir yazı, bu kurumlarla özdeşletirilemez. Yazılardan, yazarları sorumludur.

İLKE Analiz sitesinde yer alan tüm içerik dosyaları, içerik sahibinin bilgisi ve onayı dahilinde yayımlanır. Yazılarda kullanılan görseller internet ortamından alındıysa da görselin telif haklarına dikkat edilir.